Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel-Rocket 10
ASICS Gel-Rocket 10
ASICS Gel-Rocket 10
ASICS Gel-Rocket 10
ASICS Gel-Rocket 10
ASICS Gel-Rocket 10
ASICS Gel-Rocket 10
ASICS Gel-Rocket 10
ASICS Gel-Rocket 10
ASICS Gel-Rocket 10
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(1071A054-108)
ASICS

ASICS Gel-Rocket 10

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.752 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ASICS GEL-ROCKET 10 се машки патики за одбојка со врвен квалитет. Тие ви носат нова димензија на удобност и поддршка на теренот. Потребните скокови и слетувања ќе бидат амортизирани правилно. Овие патики се направени за играње на сите позиции и можете да ги користите и за други спортови во затворен простор. Посебен акцент е ставен на стабилноста и пофлексибилното вклопување. Горниот дел на патиките е изработен од синтетичка кожа и текстил, што придонесува за издржливост и ги подобрува перформансите при промена на правецот на движење. Технологијата GEL во задниот дел на стапалото ги амортизира скоокањата и запирањата, додека технологијата Trusstic во средниот ѓон правилно ја следи флексибилноста на вашите движења. Засилете ја вашата игра во овие одбојкарски патики ASICS. Спецификација: Машки патики за одбојка Горен дел – синтетичка кожа и текстил Гумен ѓон ГЕЛ технологија Доверлива технологија.
Подетално

ASICS GEL-ROCKET 10 се машки патики за одбојка со врвен квалитет. Тие ви носат нова димензија на удобност и поддршка на теренот. Потребните скокови и слетувања ќе бидат амортизирани правилно. Овие патики се направени за играње на сите позиции и можете да ги користите и за други спортови во затворен простор. Посебен акцент е ставен на стабилноста и пофлексибилното вклопување. Горниот дел на патиките е изработен од синтетичка кожа и текстил, што придонесува за издржливост и ги подобрува перформансите при промена на правецот на движење. Технологијата GEL во задниот дел на стапалото ги амортизира скоокањата и запирањата, додека технологијата Trusstic во средниот ѓон правилно ја следи флексибилноста на вашите движења. Засилете ја вашата игра во овие одбојкарски патики ASICS.
Спецификација:

 • Машки патики за одбојка
 • Горен дел – синтетичка кожа и текстил
 • Гумен ѓон
 • ГЕЛ технологија
 • Доверлива технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1071A049-404
  5.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1071A065-004
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Помош