Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Trinity Ps
CHAMPION Trinity Ps
CHAMPION Trinity Ps
CHAMPION Trinity Ps
CHAMPION Trinity Ps
CHAMPION Trinity Ps
CHAMPION Trinity Ps
CHAMPION Trinity Ps
CHAMPION Trinity Ps
CHAMPION Trinity Ps
Код на производ:
(CHF231G400-75)
CHAMPION

CHAMPION Trinity Ps

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
763 ДЕН
Заштеда: 327 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28 16
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 31 31
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36 23
 • 37 37 23.5
 • 38 38 24
 • 39 39 24.5
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion TRINITY PS се папучи за девојки наменети за различни активности. Вашите деца можат да ги носат на базен, под туш после вежбање или во текот на летните денови на плажа. Горниот дел е изработен од синтетички материјали, така што брзо се суши и е отпорен на вода и сонце. Гумениот ѓон ги прави пријатни и удобни за носење во текот на денот. Впечатливата комбинација на бои, веселиот дезен на горниот дел и натписот Champion придонесуваат за уникатниот спортски изглед на овие папучи. Направете им го секој ден на вашите деца убав со влечките Champion TRINITY PS. Спецификација: Папучи за девојки Champion букви Гумен ѓон.
Подетално

Champion TRINITY PS се папучи за девојки наменети за различни активности. Вашите деца можат да ги носат на базен, под туш после вежбање или во текот на летните денови на плажа. Горниот дел е изработен од синтетички материјали, така што брзо се суши и е отпорен на вода и сонце. Гумениот ѓон ги прави пријатни и удобни за носење во текот на денот. Впечатливата комбинација на бои, веселиот дезен на горниот дел и натписот Champion придонесуваат за уникатниот спортски изглед на овие папучи. Направете им го секој ден на вашите деца убав со влечките Champion TRINITY PS.
Спецификација:

 • Папучи за девојки
 • Champion букви
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Пливање
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231G400-10
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231G406-04
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231G408-71
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Помош