Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADILETTE
adidas ADILETTE
adidas ADILETTE
adidas ADILETTE
adidas ADILETTE
adidas ADILETTE
adidas ADILETTE
adidas ADILETTE
adidas ADILETTE
adidas ADILETTE
Машки папучи
Код на производ:
(GZ5920)
adidas

adidas ADILETTE

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39 24
 • 6- 6-
 • 7 40.5 25
 • 7- 7-
 • 8 42 26
 • 8- 8-
 • 9 43 27.5
 • 9- 9-
 • 10 44.5 28.5
 • 10- 10-
 • 11 46 29.5
 • 11- 11-
 • 12 47 30.5
 • 12- 12-
 • 13 48.5 31.5
 • 13- 13-
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADILETTE се унисекс папучи погодни за туширање после пливање. Додадете иконски изглед на вашиот стил со препознатливите три линии кои ги носат женските папучи на adidas ADILETTE. Овие удобни папучи кои не се лизгаат се направени од материјал кој брзо се суши. Подножје од облак од пена за чувство на мека удобност при секој чекор и издржлив ѓон за одлично држење. adidas ДНК - три препознатливи пруги се сместени на горниот дел, давајќи им автентичен спортски изглед на овие женски папучи. Без разлика дали ги носите покрај базен или додека се туширате по капењето во базен, тие ќе ви овозможат максимална удобност и пријатност. Спецификација: Унисекс папучи Синтетички горен дел Функција 3-Stripes Газиште: Cloudfoam пена.
Подетално

adidas ADILETTE се унисекс папучи погодни за туширање после пливање. Додадете иконски изглед на вашиот стил со препознатливите три линии кои ги носат женските папучи на adidas ADILETTE. Овие удобни папучи кои не се лизгаат се направени од материјал кој брзо се суши. Подножје од облак од пена за чувство на мека удобност при секој чекор и издржлив ѓон за одлично држење. adidas ДНК - три препознатливи пруги се сместени на горниот дел, давајќи им автентичен спортски изглед на овие женски папучи. Без разлика дали ги носите покрај базен или додека се туширате по капењето во базен, тие ќе ви овозможат максимална удобност и пријатност.
Спецификација:

 • Унисекс папучи
 • Синтетички горен дел
 • Функција 3-Stripes
 • Газиште: Cloudfoam пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Katerina
   Katerina

   15.05.2023. 19:48

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи GZ5922
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.350 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.788 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Папучи F35542
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  adidas ADILETTE AQUA се папучи кои се идеални за базени и други бањи. Тие можат да се п...
  1.270 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.588 ДЕН
  Помош