Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TERREX SOULSTRIDE
adidas TERREX SOULSTRIDE
adidas TERREX SOULSTRIDE
adidas TERREX SOULSTRIDE
adidas TERREX SOULSTRIDE
adidas TERREX SOULSTRIDE
adidas TERREX SOULSTRIDE
adidas TERREX SOULSTRIDE
adidas TERREX SOULSTRIDE
adidas TERREX SOULSTRIDE
Машки патики за трчање
Код на производ:
(HR1179)
adidas

adidas TERREX SOULSTRIDE

Претходна цена
6.288 ДЕН
Моментална цена
6.288 ДЕН
Моментална цена
6.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX SOULSTRIDE се машки патики за трчање, делумно направени од рециклирани материјали. Проширете го вашиот асортиман на овие патики за трчање на adidas. Нивниот среден ѓон за амортизирање и мекото перниче за потпетици обезбедуваат максимална удобност при секој чекор. Надворешниот ѓон со хибридни жлебови прави лесен премин помеѓу пат и патека. Подигнатите странични ѕидови го надополнуваат мрежестиот горен дел за да додадат стабилност за сигурен чекор, без разлика каде ве води патеката. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Лесен среден ѓон EVA Подигнати страни Траксион ѓон Горниот дел содржи минимум 50% рециклиран материјал.
Подетално

adidas TERREX SOULSTRIDE се машки патики за трчање, делумно направени од рециклирани материјали. Проширете го вашиот асортиман на овие патики за трчање на adidas. Нивниот среден ѓон за амортизирање и мекото перниче за потпетици обезбедуваат максимална удобност при секој чекор. Надворешниот ѓон со хибридни жлебови прави лесен премин помеѓу пат и патека. Подигнатите странични ѕидови го надополнуваат мрежестиот горен дел за да додадат стабилност за сигурен чекор, без разлика каде ве води патеката.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Лесен среден ѓон EVA
 • Подигнати страни
 • Траксион ѓон
 • Горниот дел содржи минимум 50% рециклиран материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7612
  7.430 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.288 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GV9137
  8.470 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.588 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7672
  10.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  13.688 ДЕН
  Помош