Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(GW4647)
adidas

adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF

Претходна цена
3.788 ДЕН
Моментална цена
3.788 ДЕН
Цена со попуст
3.030 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 31
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Нека секој ваш шут биде совршен во аdidas PREDATOR ACURACY.4 TURF удобните патики кои делумно се направени од рециклирани материјали. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, цели совршено со тренерите за аdidas PREDATOR ACCURACY. Дизајнирани да ви дадат максимална удобност на терените со вештачка трева, овие фудбалски патики на adidas имаат мек синтетички горен дел со суптилен, врежан финиш. Се потпира на гумен ѓон со жлебови кои ќе ве направат газда на теренот со вештачка трева. Горниот дел од овие патики содржи најмалку 50% рециклирани материјали. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Фудбалски патики за возрасни Наменети за играње на фудбалски терени со вештачка трева Врвки Синтетички горен дел Ѓон за терени со вештачка трева Горниот дел содржи минимум 50% рециклирана содржина.
Подетално

Нека секој ваш шут биде совршен во аdidas PREDATOR ACURACY.4 TURF удобните патики кои делумно се направени од рециклирани материјали. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, цели совршено со тренерите за аdidas PREDATOR ACCURACY. Дизајнирани да ви дадат максимална удобност на терените со вештачка трева, овие фудбалски патики на adidas имаат мек синтетички горен дел со суптилен, врежан финиш. Се потпира на гумен ѓон со жлебови кои ќе ве направат газда на теренот со вештачка трева. Горниот дел од овие патики содржи најмалку 50% рециклирани материјали. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Фудбалски патики за возрасни
 • Наменети за играње на фудбалски терени со вештачка трева
 • Врвки
 • Синтетички горен дел
 • Ѓон за терени со вештачка трева
 • Горниот дел содржи минимум 50% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош