Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Victoria
CHAMPION Victoria
CHAMPION Victoria
CHAMPION Victoria
CHAMPION Victoria
CHAMPION Victoria
CHAMPION Victoria
CHAMPION Victoria
CHAMPION Victoria
CHAMPION Victoria
Женски папучи
Код на производ:
(CHF221F403-13)
CHAMPION

CHAMPION Victoria

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
833 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36 23
 • 36.5 36.5
 • 37 37 23.5
 • 37.5 37.5
 • 38 38 24.5
 • 38.5 38.5
 • 39 39 25.5
 • 39.5 39.5
 • 40 40 26
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion VICTORIA се женски папучи кои нудат удобност во топлите денови. Гумените папучи ќе ви помогнат да ги одржувате стапалата свежи дури и во текот на летото. Кога станува збор за уживање во базени и плажи, ова е модел кој ќе ги исполни вашите очекувања и ќе ја подигне удобноста на повисоко ниво. Горниот дел гарантира пријатен допир при секој чекор. Логото на Champion на горната страна придонесува за естетиката, а ѓонот со релјефна текстура е одговорен за сигурно чекорење на влажни површини. Спецификација: Женски папучи Лого Champion Гумен ѓон.
Подетално

Champion VICTORIA се женски папучи кои нудат удобност во топлите денови. Гумените папучи ќе ви помогнат да ги одржувате стапалата свежи дури и во текот на летото. Кога станува збор за уживање во базени и плажи, ова е модел кој ќе ги исполни вашите очекувања и ќе ја подигне удобноста на повисоко ниво. Горниот дел гарантира пријатен допир при секој чекор. Логото на Champion на горната страна придонесува за естетиката, а ѓонот со релјефна текстура е одговорен за сигурно чекорење на влажни површини.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Лого Champion
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231F402-75
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231F410-10
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231F402-01
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Помош