Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Ayon
CHAMPION Ayon
CHAMPION Ayon
CHAMPION Ayon
CHAMPION Ayon
CHAMPION Ayon
CHAMPION Ayon
CHAMPION Ayon
CHAMPION Ayon
CHAMPION Ayon
Машки папучи
Код на производ:
(CHF231M407-62)
CHAMPION

CHAMPION Ayon

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
833 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28.5
 • 44.5 44.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5
 • 46 46 29.5
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30
 • 47.5 47.5
 • 48 48 30.5
 • 4546 4546
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion AYON се лежерни и удобни машки папучи. Тие обезбедуваат стабилност на вашите стапала во текот на денот. Без разлика дали тренирате или едноставно уживате во спортскиот стил, овие папучи се одличен избор за вас. Мекиот гумен ѓон ќе обезбеди стабилност и добар стисок. Горниот дел е лесен, удобен и се прилагодува на стапалото. Натписот Champion и комбинацијата на бои придонесуваат за спортскиот стил и го истакнуваат омилениот бренд. Спецификација: Машки папучи Champion букви Гумен ѓон.
Подетално

Champion AYON се лежерни и удобни машки папучи. Тие обезбедуваат стабилност на вашите стапала во текот на денот. Без разлика дали тренирате или едноставно уживате во спортскиот стил, овие папучи се одличен избор за вас. Мекиот гумен ѓон ќе обезбеди стабилност и добар стисок. Горниот дел е лесен, удобен и се прилагодува на стапалото. Натписот Champion и комбинацијата на бои придонесуваат за спортскиот стил и го истакнуваат омилениот бренд. Спецификација:

 • Машки папучи
 • Champion букви
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231M408-01
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231M408-02
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231M407-05
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Помош