Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Manus
CHAMPION Manus
CHAMPION Manus
CHAMPION Manus
CHAMPION Manus
CHAMPION Manus
CHAMPION Manus
CHAMPION Manus
CHAMPION Manus
CHAMPION Manus
Машки папучи
Код на производ:
(CHF231M403-05)
CHAMPION

CHAMPION Manus

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
833 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28.5
 • 44.5 44.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5
 • 46 46 29.5
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30
 • 47.5 47.5
 • 48 48 30.5
 • 4546 4546
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion MANUS се лежерни и удобни машки папучи. Можете да ги носите после вежбање, додека се релаксирате за време на викендот или кога сте на базен. Мекиот горен дел ги држи влечките прилепени за вашето стапало, додека лесниот ѓон обезбедува целодневна удобност. Истакнатото лого Champion додава уникатен спортски стил и јасно го истакнува вашиот омилен бренд. Спецификација: Машки папучи Лого Champion Гумен ѓон.
Подетално

Champion MANUS се лежерни и удобни машки папучи. Можете да ги носите после вежбање, додека се релаксирате за време на викендот или кога сте на базен. Мекиот горен дел ги држи влечките прилепени за вашето стапало, додека лесниот ѓон обезбедува целодневна удобност. Истакнатото лого Champion додава уникатен спортски стил и јасно го истакнува вашиот омилен бренд.
Спецификација:

 • Машки папучи
 • Лого Champion
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231M408-01
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231M408-02
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231M407-05
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Помош