Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Upolu Ps
CHAMPION Upolu Ps
CHAMPION Upolu Ps
CHAMPION Upolu Ps
CHAMPION Upolu Ps
CHAMPION Upolu Ps
CHAMPION Upolu Ps
CHAMPION Upolu Ps
CHAMPION Upolu Ps
CHAMPION Upolu Ps
Детски папучи
Код на производ:
(CHF231B408-67)
CHAMPION

CHAMPION Upolu Ps

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
872 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28 16
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 31 31
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36 23
 • 37 37 23.5
 • 38 38 24
 • 39 39 24.5
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion UPOLU PS се папучи за момчиња наменети за различни активности. Вашите малечки можат да ги носат на базен, под туш после тренинг или во летните денови на плажа. Горниот дел е изработен од синтетички материјали, така што брзо се суши и е отпорен на вода и сонце. Гумениот ѓон ги прави пријатни и удобни за носење во текот на денот. Впечатливата комбинација на бои, забавниот дизајн на горниот дел и буквите Champion придонесуваат за уникатниот спортски изглед на овие влечки. Направете им го секој ден убав на вашите момчиња со папучите Champion UPOLU PS. Спецификација: Папучи за момчиња Champion букви Гумен ѓон.
Подетално

Champion UPOLU PS се папучи за момчиња наменети за различни активности. Вашите малечки можат да ги носат на базен, под туш после тренинг или во летните денови на плажа. Горниот дел е изработен од синтетички материјали, така што брзо се суши и е отпорен на вода и сонце. Гумениот ѓон ги прави пријатни и удобни за носење во текот на денот. Впечатливата комбинација на бои, забавниот дизајн на горниот дел и буквите Champion придонесуваат за уникатниот спортски изглед на овие влечки. Направете им го секој ден убав на вашите момчиња со папучите Champion UPOLU PS.
Спецификација:

 • Папучи за момчиња
 • Champion букви
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Деца-момчиња
  Намена Пливање
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231B406-01
  817 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231B408-04
  872 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231B406-06
  817 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.090 ДЕН
  Помош