Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DD0204-001)
NIKE

NIKE Quest 5

Претходна цена
5.690 ДЕН
Моментална цена
5.690 ДЕН
Цена со попуст
4.552 ДЕН
Заштеда: 1.138 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете ги машките патики за трчање Nike Quest 5 во потрага по нови лични најдобри резултати. Тие ви нудат удобност и одлично држење со повеќе амортизирање. Мрежестиот горен дел обезбедува лесно чувство и дише. Мрежестата ткаенина е насочена со влез за тркач за да ви даде дишење и свежо чувство каде што ви е најпотребно. Супер мека пена во средниот ѓон обезбедува амортизирање со секој чекор. Да се биде повисок значи дека ви дава помеко чувство додека трчате. Гумениот ѓон добро се прилепува на површината. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки Мрежест горен дел што дише Кожа околу прстите и на отворите за дополнителна издржливост Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Облечете ги машките патики за трчање Nike Quest 5 во потрага по нови лични најдобри резултати. Тие ви нудат удобност и одлично држење со повеќе амортизирање. Мрежестиот горен дел обезбедува лесно чувство и дише. Мрежестата ткаенина е насочена со влез за тркач за да ви даде дишење и свежо чувство каде што ви е најпотребно. Супер мека пена во средниот ѓон обезбедува амортизирање со секој чекор. Да се биде повисок значи дека ви дава помеко чувство додека трчате. Гумениот ѓон добро се прилепува на површината.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел што дише
 • Кожа околу прстите и на отворите за дополнителна издржливост
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош