Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
Детски патики
Код на производ:
(DC5216-004)
NIKE

NIKE Air Zoom Crossover

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
4.872 ДЕН
Заштеда: 1.218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 24
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Zoom Crossover патики за тинејџерки кои сакаат да инвестираат во иднината на својата игра. Нашите први кошаркарски патики инспирирани од женските вештини на теренот, се направени за сите млади спортисти кои ќе доминираат од почетокот на натпреварот до крајот на четвртата четвртина. Рафинираниот Zoom Air во петицата за дополнителен скок, подобра агилност и побрз премин кон вториот кош, ќе ве направи ѕвезда на секој натпревар. Графиката и дизајнот се поврзани со познатата колекција на женска кошаркарска опрема на Nike Swoosh Fly. Гумениот ѓон обезбедува насочена потпора за стапалата и одлично држење. Горниот дел од текстилната мрежа е дизајниран да го држи стапалото на место, обезбедувајќи чувство на удобност и удобност, а се што треба да направите е да се фокусирате на играта. Областа на прстите е дизајнирана да обезбеди доволно простор за растење на стапалата. Спецификација: Женски кошаркарски патики за тинејџери Врвки Единица Air Zoom Лого на Nike Текстилен горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Zoom Crossover патики за тинејџерки кои сакаат да инвестираат во иднината на својата игра. Нашите први кошаркарски патики инспирирани од женските вештини на теренот, се направени за сите млади спортисти кои ќе доминираат од почетокот на натпреварот до крајот на четвртата четвртина. Рафинираниот Zoom Air во петицата за дополнителен скок, подобра агилност и побрз премин кон вториот кош, ќе ве направи ѕвезда на секој натпревар. Графиката и дизајнот се поврзани со познатата колекција на женска кошаркарска опрема на Nike Swoosh Fly. Гумениот ѓон обезбедува насочена потпора за стапалата и одлично држење. Горниот дел од текстилната мрежа е дизајниран да го држи стапалото на место, обезбедувајќи чувство на удобност и удобност, а се што треба да направите е да се фокусирате на играта. Областа на прстите е дизајнирана да обезбеди доволно простор за растење на стапалата.
Спецификација:

 • Женски кошаркарски патики за тинејџери
 • Врвки
 • Единица Air Zoom
 • Лого на Nike
 • Текстилен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DJ6038-003
  2.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DM4194-600
  3.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DM4194-006
  3.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.290 ДЕН
  Помош