Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Tres-Air
SKECHERS Tres-Air
SKECHERS Tres-Air
SKECHERS Tres-Air
SKECHERS Tres-Air
SKECHERS Tres-Air
Женски патики
Код на производ:
(177425-WSL)
SKECHERS

SKECHERS Tres-Air

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
4.392 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35,5 35.5
 • 36 36
 • 36,5 36.5
 • 37 37
 • 37,5 37.5
 • 38 38
 • 38,5 38.5
 • 39 39
 • 39,5 39.5
 • 40 40
 • 40,5 40.5
 • 41 41
 • 41,5 41.5
 • 42 42
 • 42,5 42,5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Модерен дизајн кој одговара на современите урбани модни трендови е содржан во женските lifestyle патики SKECHERS TRES-AIR. Металните детали ја истакнуваат вашата женственост, а патките одлично се вклопуваат со сите спортско-елегантни комбинации. Горниот дел има мрежа и синтетички компоненти за да се постигне рамнотежа помеѓу дишењето и издржливоста. Видливото амортизирање Skech-Air® и Air-Cooled Memory Foam® придонесуваат за целодневна удобност каде и да одите. Флексибилниот влечен ѓон обезбедува одлично држење. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Skech-Air® перниче Влошка со Memory Foam® со воздушно ладење Состав на горниот дел: вештачка кожа и текстил Гумен ѓон.
Подетално

Модерен дизајн кој одговара на современите урбани модни трендови е содржан во женските lifestyle патики SKECHERS TRES-AIR. Металните детали ја истакнуваат вашата женственост, а патките одлично се вклопуваат со сите спортско-елегантни комбинации. Горниот дел има мрежа и синтетички компоненти за да се постигне рамнотежа помеѓу дишењето и издржливоста. Видливото амортизирање Skech-Air® и Air-Cooled Memory Foam® придонесуваат за целодневна удобност каде и да одите. Флексибилниот влечен ѓон обезбедува одлично држење. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Skech-Air® перниче
 • Влошка со Memory Foam® со воздушно ладење
 • Состав на горниот дел: вештачка кожа и текстил
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 149837-GYSL
  4.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 149837-BKRG
  4.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 149710-NAT
  4.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.990 ДЕН
  Помош