Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Hearts
SKECHERS Hearts
SKECHERS Hearts
SKECHERS Hearts
SKECHERS Hearts
SKECHERS Hearts
SKECHERS Hearts
SKECHERS Hearts
Детски сандали
Код на производ:
(303105L-PKMT)
SKECHERS

SKECHERS Hearts

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Skechers Flutter Hearts се сандали за девојчиња со светли детали. Сандалите се изработени од висококвалитетен материјал кој обезбедува издржливост и долговечност. Горниот дел од сандалата е украсен со шарени детски мотиви за да ги освоите срцата на вашите малечки девојчиња на прв поглед. Практичниот велкро ремен овозможува лесно ставање, а во исто време на стапалото ќе му обезбеди сигурност во комбинација со анатомскиот ѓон кој ќе ги обземе со удобност. Ѓонот е изработен од гума и обезбедува одлична влечна сила. Исклучително се удобни за носење во текот на денот и се идеален избор за сите летни активности, како прошетки, играње во парк, одење на плажа и слично. Спецификација: Сандали за девојчиња Светлосен, гумен ѓон Велкро.
Подетално

Skechers Flutter Hearts се сандали за девојчиња со светли детали. Сандалите се изработени од висококвалитетен материјал кој обезбедува издржливост и долговечност. Горниот дел од сандалата е украсен со шарени детски мотиви за да ги освоите срцата на вашите малечки девојчиња на прв поглед. Практичниот велкро ремен овозможува лесно ставање, а во исто време на стапалото ќе му обезбеди сигурност во комбинација со анатомскиот ѓон кој ќе ги обземе со удобност. Ѓонот е изработен од гума и обезбедува одлична влечна сила. Исклучително се удобни за носење во текот на денот и се идеален избор за сите летни активности, како прошетки, играње во парк, одење на плажа и слично.
Спецификација:

 • Сандали за девојчиња
 • Светлосен, гумен ѓон
 • Велкро

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош