Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
Машки патики
Код на производ:
(373108-69)
PUMA

PUMA X-Ray 2 Square

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
2.645 ДЕН
Заштеда: 2.645 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
 • 4546 4546
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma X-RAY 2 SQUARE се машки патики за секојдневно носење, кои ви носат уникатен изглед и квалитет. Исклучителна удобност и исклучителни перформанси се нераскинлив дел од препознатливиот X-Ray стил на Puma. Атрактивниот горен дел е комбинација од различни материјали, кожа, еко кожа, синтетика, текстил. Зрачат со став на цврстина и издржливост. Тоа го поткрепува и фактот што овие патики можете да ги носите речиси цела година. Интересна комбинација на бои секако ќе привлече внимание. Мекиот среден ѓон и лесната конструкција ќе ве воодушеват и ќе донесат нова димензија на леснотија на движење во вашето секојдневие. Puma создава посебен спортски стил, кој никого не остава рамнодушен.Овие машки патики ќе бидат дел од вашиот урбан спортски амбиент.Спецификација: Горен дел: кожа, еко кожа, синтетички, текстил Гумен ѓон Врвки.
Подетално

Puma X-RAY 2 SQUARE се машки патики за секојдневно носење, кои ви носат уникатен изглед и квалитет. Исклучителна удобност и исклучителни перформанси се нераскинлив дел од препознатливиот X-Ray стил на Puma. Атрактивниот горен дел е комбинација од различни материјали, кожа, еко кожа, синтетика, текстил. Зрачат со став на цврстина и издржливост. Тоа го поткрепува и фактот што овие патики можете да ги носите речиси цела година. Интересна комбинација на бои секако ќе привлече внимание. Мекиот среден ѓон и лесната конструкција ќе ве воодушеват и ќе донесат нова димензија на леснотија на движење во вашето секојдневие. Puma создава посебен спортски стил, кој никого не остава рамнодушен.Овие машки патики ќе бидат дел од вашиот урбан спортски амбиент.
Спецификација:

 • Горен дел: кожа, еко кожа, синтетички, текстил
 • Гумен ѓон
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 386373-16
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 390025-01
  5.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 378554-01
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Помош