Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas COPA PURE.4 INDOOR
adidas COPA PURE.4 INDOOR
adidas COPA PURE.4 INDOOR
adidas COPA PURE.4 INDOOR
adidas COPA PURE.4 INDOOR
adidas COPA PURE.4 INDOOR
adidas COPA PURE.4 INDOOR
adidas COPA PURE.4 INDOOR
adidas COPA PURE.4 INDOOR
adidas COPA PURE.4 INDOOR
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(GY9051)
adidas

adidas COPA PURE.4 INDOOR

Претходна цена
3.188 ДЕН
Моментална цена
3.188 ДЕН
Цена со попуст
2.550 ДЕН
Заштеда: 638 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 31
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COPA PURE.4 INDOOR се удобни патики за беспрекорна игра, делумно направени од рециклирани материјали. Потсетете се зошто фудбалот е прекрасна игра. Овие фудбалски копачки на аdidas ја филтрираат целата бучава со неприкосновен комфор и беспрекорен допир. Мекиот синтетички горен дел на овие тренери за возрасни обезбедува игра без одвраќање. Одоздола, гумениот надворешен ѓон зафатен ви дава раб и ве издвојува од останатите на рамни внатрешни површини. Горниот дел од овие патики содржи најмалку 50% рециклирани материјали. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Фудбалски патики за возрасни Плиток профил Врвки Наменет за играње на затворени фудбалски игралишта Синтетички горен дел Текстилна облога Гумен ѓон за фудбалски терени во затворен простор Горниот дел содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Подетално

adidas COPA PURE.4 INDOOR се удобни патики за беспрекорна игра, делумно направени од рециклирани материјали. Потсетете се зошто фудбалот е прекрасна игра. Овие фудбалски копачки на аdidas ја филтрираат целата бучава со неприкосновен комфор и беспрекорен допир. Мекиот синтетички горен дел на овие тренери за возрасни обезбедува игра без одвраќање. Одоздола, гумениот надворешен ѓон зафатен ви дава раб и ве издвојува од останатите на рамни внатрешни површини. Горниот дел од овие патики содржи најмалку 50% рециклирани материјали. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Фудбалски патики за возрасни
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Наменет за играње на затворени фудбалски игралишта
 • Синтетички горен дел
 • Текстилна облога
 • Гумен ѓон за фудбалски терени во затворен простор
 • Горниот дел содржи најмалку 50% рециклиран материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош