Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADILETTE COMFORT
adidas ADILETTE COMFORT
adidas ADILETTE COMFORT
adidas ADILETTE COMFORT
adidas ADILETTE COMFORT
adidas ADILETTE COMFORT
adidas ADILETTE COMFORT
adidas ADILETTE COMFORT
adidas ADILETTE COMFORT
adidas ADILETTE COMFORT
Женски папучи
Код на производ:
(H03619)
adidas

adidas ADILETTE COMFORT

Претходна цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Цена со попуст
2.310 ДЕН
Заштеда: 578 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 37 22.5
 • 4- 4-
 • 5 38 23.5
 • 5- 5-
 • 6 39 24
 • 6- 6-
 • 7 40.5 25
 • 7- 7-
 • 8 42 26
 • 8- 8-
 • 9 43 26.5
 • 9- 9-
 • 10 37 27.5
 • 10- 10-
 • 11 11
 • 11- 11-
 • 12 12
 • 12- 12-
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADILETTE COMFORT се женски папучи кои ќе им овозможат на вашите стапала лесен комфор. Овој модел претставува модерен изглед на класичните аdidas папучи. Тие обезбедуваат пријатност и удобност додека додаваат силна изјава на секоја облека. Спојте ги со шорцеви и топови за вежбање или носете ги на плажа или јога. Дизајнот со препознатливите аdidas пруги го комплетира вашиот спортски изглед. Спецификација: Женски папучи Синтетички горен дел Обликувано газиште.
Подетално

adidas ADILETTE COMFORT се женски папучи кои ќе им овозможат на вашите стапала лесен комфор. Овој модел претставува модерен изглед на класичните аdidas папучи. Тие обезбедуваат пријатност и удобност додека додаваат силна изјава на секоја облека. Спојте ги со шорцеви и топови за вежбање или носете ги на плажа или јога. Дизајнот со препознатливите аdidas пруги го комплетира вашиот спортски изглед.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Синтетички горен дел
 • Обликувано газиште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош