Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Heart Lights
SKECHERS Heart Lights
SKECHERS Heart Lights
SKECHERS Heart Lights
SKECHERS Heart Lights
SKECHERS Heart Lights
SKECHERS Heart Lights
SKECHERS Heart Lights
Детски сандали
Код на производ:
(303250N-PKLV)
SKECHERS

SKECHERS Heart Lights

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 20.5 20.5
 • 24.5 24.5
 • 20 20
 • 21 21
 • 21.5 21.5
 • 22 22
 • 22.5 22.5
 • 23 23
 • 23.5 23.5
 • 24 24
 • 25 25
 • 25.5 25.5
 • 26 26
 • 26.5 26.5
 • 27 27
 • 27.5 27.5
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS HEART LIGHTS се lifestyle детски сандали за девојчиња со кои ќе го дочекаат летото. Овие детски сандали се внимателно дизајнирани да им помогнат на стапалата да се релаксираат и да ја вратат енергијата. Обезбедувајќи лесен комфор кој е лесен за носење, овие сандали имаат нов атрактивен дизајн, дизајниран за одење во топли и суви летни денови. Горниот дел е изработен од текстил и вештачка кожа, а имаат забавен 3-Д осветлен ѓон во форма на срце. Тоа е дизајн со затворени прсти со велкро прицврстувач. Квалитетно производство од материјали со врвен квалитет, екстра удобни и ултра лесни многу брзо ќе станат омилени чевли на вашето малечко. Флексибилниот ѓон обезбедува одлично држење, што е идеално за бебињата кои учат да одат. Спецификација: Детски сандали за девојчиња Велкро Лого на SKECHERS Светлосен 3-Д ѓон во форма на срце Горен дел од ткаенина и вештачка кожа Флексибилен гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS HEART LIGHTS се lifestyle детски сандали за девојчиња со кои ќе го дочекаат летото. Овие детски сандали се внимателно дизајнирани да им помогнат на стапалата да се релаксираат и да ја вратат енергијата. Обезбедувајќи лесен комфор кој е лесен за носење, овие сандали имаат нов атрактивен дизајн, дизајниран за одење во топли и суви летни денови. Горниот дел е изработен од текстил и вештачка кожа, а имаат забавен 3-Д осветлен ѓон во форма на срце. Тоа е дизајн со затворени прсти со велкро прицврстувач. Квалитетно производство од материјали со врвен квалитет, екстра удобни и ултра лесни многу брзо ќе станат омилени чевли на вашето малечко. Флексибилниот ѓон обезбедува одлично држење, што е идеално за бебињата кои учат да одат. Спецификација:

 • Детски сандали за девојчиња
 • Велкро
 • Лого на SKECHERS
 • Светлосен 3-Д ѓон во форма на срце
 • Горен дел од ткаенина и вештачка кожа
 • Флексибилен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош