Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS D'Lux Fitness
SKECHERS D'Lux Fitness
SKECHERS D'Lux Fitness
SKECHERS D'Lux Fitness
SKECHERS D'Lux Fitness
SKECHERS D'Lux Fitness
SKECHERS D'Lux Fitness
SKECHERS D'Lux Fitness
Женски патики
Код на производ:
(149837-GYSL)
SKECHERS

SKECHERS D'Lux Fitness

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
4.392 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35,5 35.5
 • 36 36
 • 36,5 36.5
 • 37 37
 • 37,5 37.5
 • 38 38
 • 38,5 38.5
 • 39 39
 • 39,5 39.5
 • 40 40
 • 40,5 40.5
 • 41 41
 • 41,5 41.5
 • 42 42
 • 42,5 42,5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Не мора да правите разлика помеѓу патиките за тренинг и оние во кои ќе го поминувате слободното време кога имате женски патики SKECHERS D'LUX FITNESS. Зголемете ја вашата мотивација додека се занимавате со спорт со удобноста на овој модел. Тие се специјално дизајнирани за дами кои сакаат да ги подобрат своите фитнес перформанси. Едноставните детали откриваат дизајн кој лесно може да се интегрира надвор од спортските терени. Технологијата на ѓонот со мемориска пена со воздушно ладење ги поддржува стапалата на различни точки на потпора, така што стоите побалансирано. Структурата на ѓонот нуди максимална флексибилност дури и при физичко оптоварување. Спецификација: Женски патики Плиток профил Технологија Air-Cooled Memory Foam® Машинско перење Мрежест горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Не мора да правите разлика помеѓу патиките за тренинг и оние во кои ќе го поминувате слободното време кога имате женски патики SKECHERS D'LUX FITNESS. Зголемете ја вашата мотивација додека се занимавате со спорт со удобноста на овој модел. Тие се специјално дизајнирани за дами кои сакаат да ги подобрат своите фитнес перформанси. Едноставните детали откриваат дизајн кој лесно може да се интегрира надвор од спортските терени. Технологијата на ѓонот со мемориска пена со воздушно ладење ги поддржува стапалата на различни точки на потпора, така што стоите побалансирано. Структурата на ѓонот нуди максимална флексибилност дури и при физичко оптоварување.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Технологија Air-Cooled Memory Foam®
 • Машинско перење
 • Мрежест горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 177425-WSL
  4.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 149837-BKRG
  4.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 149710-NAT
  4.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.990 ДЕН
  Помош