Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Lights-Bright
SKECHERS Lights-Bright
SKECHERS Lights-Bright
SKECHERS Lights-Bright
SKECHERS Lights-Bright
SKECHERS Lights-Bright
SKECHERS Lights-Bright
SKECHERS Lights-Bright
Детски патики
Код на производ:
(303701L-BKMT)
SKECHERS

SKECHERS Lights-Bright

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 29,5 29.5
 • 27 27
 • 28 28
 • 28,5 28.5
 • 29 29
 • 30 30
 • 30,5 30.5
 • 31 31
 • 31,5 31.5
 • 32 32
 • 32,5 32.5
 • 33 33
 • 33,5 33.5
 • 34 34
 • 34,5 34.5
 • 35 35
 • 35,5 35.5
 • 36 36
 • 37 37
 • 27,5 27.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Осветлете го светот на вашето дете со избирање на SKECHERS® LIGHTS-BRIGHT Cosmic светлечки патики. Овие патики се исклучително интересни за децата и едноставно ќе ги обожаваат. Стилот што доаѓа од друга планета и удобноста што ја придружува, заедно со технологијата Skechers Hands Free Slip-ins™ што овозможува облекување патики без раце, ќе ги направат овие омилени патики на вашето девојче. Дизајнот на патиките, базиран на уникатната технологија Comfort Pillow™, дава посебна удобност во пределот на петицата, што овозможува подобра стабилност и неоспорен комфор. Светлечките делови во ѓонот на патиката ќе придонесат вашето дете да биде забележано каде и да стапне. Горниот дел е изработен од мешавина од синтетичка кожа и мрежести материјали, што придонесува за стабилност и удобност, за што придонесува и влошката изработена од технологијата Memory Foam®, ѓонот на патиката обезбедува стабилност и држење без разлика на површината. Спецификација: Патики за девојчиња - lifestyle Врвки Memory Foam® технологија Slip-ins™ технологија Лого на SKECHERS Светлечки ѓон.
Подетално

Осветлете го светот на вашето дете со избирање на SKECHERS® LIGHTS-BRIGHT Cosmic светлечки патики. Овие патики се исклучително интересни за децата и едноставно ќе ги обожаваат. Стилот што доаѓа од друга планета и удобноста што ја придружува, заедно со технологијата Skechers Hands Free Slip-ins™ што овозможува облекување патики без раце, ќе ги направат овие омилени патики на вашето девојче. Дизајнот на патиките, базиран на уникатната технологија Comfort Pillow™, дава посебна удобност во пределот на петицата, што овозможува подобра стабилност и неоспорен комфор. Светлечките делови во ѓонот на патиката ќе придонесат вашето дете да биде забележано каде и да стапне. Горниот дел е изработен од мешавина од синтетичка кожа и мрежести материјали, што придонесува за стабилност и удобност, за што придонесува и влошката изработена од технологијата Memory Foam®, ѓонот на патиката обезбедува стабилност и држење без разлика на површината.
Спецификација:

 • Патики за девојчиња - lifestyle
 • Врвки
 • Memory Foam® технологија
 • Slip-ins™ технологија
 • Лого на SKECHERS
 • Светлечки ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 402112L-CCBK
  2.952 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 400104N-NVLM
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Помош