Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Skech-Air Extreme V2
SKECHERS Skech-Air Extreme V2
SKECHERS Skech-Air Extreme V2
SKECHERS Skech-Air Extreme V2
SKECHERS Skech-Air Extreme V2
SKECHERS Skech-Air Extreme V2
SKECHERS Skech-Air Extreme V2
SKECHERS Skech-Air Extreme V2
SKECHERS Skech-Air Extreme V2
SKECHERS Skech-Air Extreme V2
Машки патики
Код на производ:
(232257-WGY)
SKECHERS

SKECHERS Skech-Air Extreme V2

Претходна цена
5.990 ДЕН
Моментална цена
5.990 ДЕН
Моментална цена
5.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
 • 4546 4546
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Спортскиот фаворит добива дополнителна удобност со машките lifestyle патики Skechers AIR EXTREME V2. Нивниот инженерски мрежест горен дел нуди оптимална прозрачност. Удобната влошка Memory Foam® со воздушно ладење е тука за да го направи секој ваш чекор лесен и без стрес. Видливата воздушна единица Skech-Air® во средниот ѓон и издржливиот гумен надворешен ѓон Goodyear® обезбедуваат најдобри перформанси. Спецификација: Плиток профил Врвки Инженерски мрежест горен дел Air-Cooled Memory Foam® влошка Единица за воздух Skech-Air® Гумен ѓон Goodyear®.
Подетално

Спортскиот фаворит добива дополнителна удобност со машките lifestyle патики Skechers AIR EXTREME V2. Нивниот инженерски мрежест горен дел нуди оптимална прозрачност. Удобната влошка Memory Foam® со воздушно ладење е тука за да го направи секој ваш чекор лесен и без стрес. Видливата воздушна единица Skech-Air® во средниот ѓон и издржливиот гумен надворешен ѓон Goodyear® обезбедуваат најдобри перформанси.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Инженерски мрежест горен дел
 • Air-Cooled Memory Foam® влошка
 • Единица за воздух Skech-Air®
 • Гумен ѓон Goodyear®

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 232450-NVY
  4.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 232636-BKRD
  4.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.990 ДЕН
  Помош