Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Gametronix
SKECHERS Gametronix
SKECHERS Gametronix
SKECHERS Gametronix
SKECHERS Gametronix
SKECHERS Gametronix
SKECHERS Gametronix
SKECHERS Gametronix
Детски патики
Код на производ:
(402262N-RYMT)
SKECHERS

SKECHERS Gametronix

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 19 19
 • 20 20
 • 21 21
 • 22 22
 • 23 23
 • 24 24
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 23,5 23.5
 • 25,5 25.5
 • 26,5 26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Skechers Gametronix се детски патики кои ќе ги воодушеват сите мали авантуристи и љубители на спортскиот стил. Патиките се направени од квалитетни материјали кои обезбедуваат издржливост и трајност, како и удобност при носење. Патиките Gametronix имаат мека и удобна основа која овозможува одлично чувство при секој чекор. Исто така, овие патики имаат велкро ремен и еластични врвки кои го олеснуваат облекувањето и соблекувањето, а истовремено обезбедуваат стабилност и безбедност при движење. Спецификација: Патики за деца Плиток профил Еластични врвки Велкро Гумен ѓон Горен дел од армирана мрежа.
Подетално

Skechers Gametronix се детски патики кои ќе ги воодушеват сите мали авантуристи и љубители на спортскиот стил. Патиките се направени од квалитетни материјали кои обезбедуваат издржливост и трајност, како и удобност при носење. Патиките Gametronix имаат мека и удобна основа која овозможува одлично чувство при секој чекор. Исто така, овие патики имаат велкро ремен и еластични врвки кои го олеснуваат облекувањето и соблекувањето, а истовремено обезбедуваат стабилност и безбедност при движење.
Спецификација:

 • Патики за деца
 • Плиток профил
 • Еластични врвки
 • Велкро
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од армирана мрежа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 400017N-CAMO
  2.093 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 401503N-NVBL
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Помош