Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Slipstream INVDR
PUMA Slipstream INVDR
PUMA Slipstream INVDR
PUMA Slipstream INVDR
PUMA Slipstream INVDR
PUMA Slipstream INVDR
Машки патики
Код на производ:
(387550-02)
PUMA

PUMA Slipstream INVDR

Претходна цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Цена со попуст
4.963 ДЕН
Заштеда: 2.127 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
 • 4546 4546
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
PUMA Slipstream INVDR се машки lifestyle патики кои ќе ја подигнат секоја ваша облека на следното ниво. Кога ќе излезете на улица ќе сакате да бидете забележани поради вашиот беспрекорен стил, а во тоа ќе ви помогне овој модел на патики PUMA. Плиткиот профил и гумениот ѓон зрачат со елегантен стил кој го надополнува кожниот горен дел од брендот PUMA. Врзете ги патиките и бидете преплавени со удобност и добар стил. Освојте ги сите погледи на улица. Спецификација: Машки патики Плиток профил Гумен ѓон Кожен горен дел Карактеристики на брендот PUMA Врвки.
Подетално

PUMA Slipstream INVDR се машки lifestyle патики кои ќе ја подигнат секоја ваша облека на следното ниво. Кога ќе излезете на улица ќе сакате да бидете забележани поради вашиот беспрекорен стил, а во тоа ќе ви помогне овој модел на патики PUMA. Плиткиот профил и гумениот ѓон зрачат со елегантен стил кој го надополнува кожниот горен дел од брендот PUMA. Врзете ги патиките и бидете преплавени со удобност и добар стил. Освојте ги сите погледи на улица.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Кожен горен дел
 • Карактеристики на брендот PUMA
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош