Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(FY8492)
adidas

adidas STRUTTER

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
adidas STRUTTER се патики кои ќе ви овозможат удобност во текот на активниот ден. Овие патики се дизајнирани да ви овозможат да уживате во целосна удобност во текот на денот што го поминувате на нозе. Мазниот кожен горен дел има исечоци, прекривки и препознатливи три ленти, а се наоѓа на горниот дел од обликуван среден ѓон и гумен надворешен ѓон зафатен. Спецификација: Унисекс патики Плиток профил Врвки Кожен горен дел Текстилна облога Adibouncy лесна EVA влошка Гумен ѓон 25% од компонентите што се користат за горниот дел се направени од минимум 50% рециклирана содржина.
Подетално

adidas STRUTTER се патики кои ќе ви овозможат удобност во текот на активниот ден. Овие патики се дизајнирани да ви овозможат да уживате во целосна удобност во текот на денот што го поминувате на нозе. Мазниот кожен горен дел има исечоци, прекривки и препознатливи три ленти, а се наоѓа на горниот дел од обликуван среден ѓон и гумен надворешен ѓон зафатен. Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Текстилна облога
 • Adibouncy лесна EVA влошка
 • Гумен ѓон
 • 25% од компонентите што се користат за горниот дел се направени од минимум 50% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DA8954
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  1.955 ДЕН
  Заштеда 60%
  4.888 ДЕН
  Помош