Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
Женски патики
Код на производ:
(DM9073-001)
NIKE

NIKE Air Max Flyknit Racer

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Во соработка со EcoVision проектот, за вас ги издвојуваме eco-friendly моделите на добро познатите брендови изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Претходна цена
11.390 ДЕН
Моментална цена
11.390 ДЕН
Цена со попуст
9.112 ДЕН
Заштеда: 2.278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оддавајќи им почит на наследството и иновациите, Nike Air Max Flyknit Racer женските патики го споија неспоивото. Лесниот Flyknit горен дел кој е прозрачен прекрасно се комбинира со удобните Air Max перничиња. Лесниот, обликувано горниште, е исто толку револуционерно како што изгледа. Скокнете во удобноста на Nike Air Max Flyknit Racer женските lifestyle патики и чекорете со стил! Спецификации: Плиток профил Врвки Air Max перничиња Flyknit горниште Среден ѓон од пена .
Подетално

Оддавајќи им почит на наследството и иновациите, Nike Air Max Flyknit Racer женските патики го споија неспоивото. Лесниот Flyknit горен дел кој е прозрачен прекрасно се комбинира со удобните Air Max перничиња. Лесниот, обликувано горниште, е исто толку револуционерно како што изгледа. Скокнете во удобноста на Nike Air Max Flyknit Racer женските lifestyle патики и чекорете со стил!
Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Air Max перничиња
 • Flyknit горниште
 • Среден ѓон од пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Angel
   Angel

   03.06.2023. 19:02

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CD5434-103
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  5.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DM7590-101
  4.193 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DM0113-600
  4.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.090 ДЕН
  Помош