Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
Женски патики
Код на производ:
(DV3279-101)
NIKE

NIKE Court Zoom Lite 3

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.672 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
На прв поглед, женските тениски патики NikeCourt Zoom Lite 3 изгледаат како класични тениски патики. Меѓутоа, кога подобро ќе погледнете, ќе видите дека овие патики се сè само не традиционални. Со флексибилна единица Zoom Air во предниот дел, цврст ѓон и неверојатно удобен, вграден отвор за патики, тие ги даваат перформансите што ви се потребни за да одиграте најдобро. Мазниот кожен горен дел е флексибилен и издржлив, а материјалот што дише во пределот на прстите обезбедува одличен проток на воздух. Ѓонот со шема од шевронен нуди издржливост и одлично држење на терените од глина. Спецификација: Женски тениски патики Плиток профил Врвки Кожен горен дел Zoom Air единица за воздух во предниот дел Ѓон со дезен од шевронен.
Подетално

На прв поглед, женските тениски патики NikeCourt Zoom Lite 3 изгледаат како класични тениски патики. Меѓутоа, кога подобро ќе погледнете, ќе видите дека овие патики се сè само не традиционални. Со флексибилна единица Zoom Air во предниот дел, цврст ѓон и неверојатно удобен, вграден отвор за патики, тие ги даваат перформансите што ви се потребни за да одиграте најдобро. Мазниот кожен горен дел е флексибилен и издржлив, а материјалот што дише во пределот на прстите обезбедува одличен проток на воздух. Ѓонот со шема од шевронен нуди издржливост и одлично држење на терените од глина.
Спецификација:

 • Женски тениски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Zoom Air единица за воздух во предниот дел
 • Ѓон со дезен од шевронен

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CD5434-103
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  5.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DM7590-101
  4.193 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DM0113-600
  4.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.090 ДЕН
  Помош