Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
Машки патики
Код на производ:
(DM9537-101)
NIKE

NIKE Air Max SYSTM

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
7.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 12 12
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките lifestyle патики Nike Air Max SYSTM враќаат се што сакате во атмосферата од 80-тите. Докажаното видливо амортизирање Air Max е комбинирано со стилски горен дел. Мешавината на материјали обезбедува дишливост, а Max Air перницата ја зголемува удобноста. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и лого на Nike што јасно говори за вашата љубов кон брендот. Иако првично беа дизајнирани како патики за трчање, сега можете да шетате по градските улици со нив со гордост и самодоверба. Со овие патики, добивате естетика на наследство со модерно чувство. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Горен дел од мешавина на материјали Единица Air Max Лого на Nike Гумен ѓон.
Подетално

Машките lifestyle патики Nike Air Max SYSTM враќаат се што сакате во атмосферата од 80-тите. Докажаното видливо амортизирање Air Max е комбинирано со стилски горен дел. Мешавината на материјали обезбедува дишливост, а Max Air перницата ја зголемува удобноста. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и лого на Nike што јасно говори за вашата љубов кон брендот. Иако првично беа дизајнирани како патики за трчање, сега можете да шетате по градските улици со нив со гордост и самодоверба. Со овие патики, добивате естетика на наследство со модерно чувство. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од мешавина на материјали
 • Единица Air Max
 • Лого на Nike
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  10.5
  11
  12
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош