Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
Машки папучи
Код на производ:
(CN9678-200)
NIKE

NIKE Victori One

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 8
 • 9 9
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките папучи Nike Victory One со класичен дизајн одлично се вклопуваат на плажа или на трибини. Обезбедувајќи лесен и лесен за носење удобност, овие папучи на Nike имаат нова, полесна пена што обезбедува удобност. Моделот на газиштето со шарата го држи стапалото на место. Широката врвна лента се чувствува исто толку добро како што изгледа. Логото на Nike и Swoosh на ременот зборуваат многу за вашата наклонетост кон брендот.Спецификација: Машки папучи Газиште од пена.
Подетално

Машките папучи Nike Victory One со класичен дизајн одлично се вклопуваат на плажа или на трибини. Обезбедувајќи лесен и лесен за носење удобност, овие папучи на Nike имаат нова, полесна пена што обезбедува удобност. Моделот на газиштето со шарата го држи стапалото на место. Широката врвна лента се чувствува исто толку добро како што изгледа. Логото на Nike и Swoosh на ременот зборуваат многу за вашата наклонетост кон брендот.
Спецификација:

 • Машки папучи
 • Газиште од пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DC1456-201
  2.529 ДЕН
  Заштеда 35%
  3.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CZ5478-400
  1.183 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9678-010
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  1.489 ДЕН
  Заштеда 35%
  2.290 ДЕН
  Помош