Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
Детски патики
Код на производ:
(CZ5361-011)
NIKE

NIKE Air Max SC

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Едноставни, удобни и меки - детските патики Nike Air Max SC за бебиња и мали деца се лесен избор за секој ден. Кожа, мрежа и синтетички горен дел ги прават овие детски патики дишливи, издржливи и лесни за одржување. Мешавината на текстури создава издржлив и лесен дизајн. Единицата за воздух и средниот ѓон од пена обезбедуваат удобен чекор за мали стапала. Гумениот ѓон ја обезбедува потребната стабилност и флексибилност. Еластичните врвки и велкрото се идеални за брзо ставање и симнување на немирни стапала кои немаат време да чекаат кога секогаш има нова авантура напред. Спецификација: Плиток профил Еластични врвки и велкро Горен дел од кожа, текстилен и синтетички материјал Единица за воздух Max Air Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Едноставни, удобни и меки - детските патики Nike Air Max SC за бебиња и мали деца се лесен избор за секој ден. Кожа, мрежа и синтетички горен дел ги прават овие детски патики дишливи, издржливи и лесни за одржување. Мешавината на текстури создава издржлив и лесен дизајн. Единицата за воздух и средниот ѓон од пена обезбедуваат удобен чекор за мали стапала. Гумениот ѓон ја обезбедува потребната стабилност и флексибилност. Еластичните врвки и велкрото се идеални за брзо ставање и симнување на немирни стапала кои немаат време да чекаат кога секогаш има нова авантура напред.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Еластични врвки и велкро
 • Горен дел од кожа, текстилен и синтетички материјал
 • Единица за воздух Max Air
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 23.5 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 704950-041
  3.353 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.790 ДЕН
  Помош