Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Metcon 8 FlyEase
NIKE Metcon 8 FlyEase
NIKE Metcon 8 FlyEase
NIKE Metcon 8 FlyEase
NIKE Metcon 8 FlyEase
NIKE Metcon 8 FlyEase
NIKE Metcon 8 FlyEase
NIKE Metcon 8 FlyEase
NIKE Metcon 8 FlyEase
NIKE Metcon 8 FlyEase
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(DO9388-003)
NIKE

NIKE Metcon 8 FlyEase

Претходна цена
9.890 ДЕН
Моментална цена
9.890 ДЕН
Моментална цена
9.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Нашиот омилен модел на патики за вежбање, машките патики за вежбање Nike Metcon 8 FlyEase се потпираат на полесен горен дел кој дише повеќе од претходното издание за да ги надополни нашите стандарди за издржливост и удобност. Така можете да лебдите низ кардио, да станете посилни во тренинзите со тегови и да доминирате со тренинзите. Изградена со технологијата FlyEase, оваа верзија има потпетица што се склопува, која ви овозможува да се лизгате без раце, а потоа се повлекува за да го зацврстите стапалото. Комбинацијата на флексибилност и стабилност ви помага да го извлечете максимумот од вежбањето. Освежената мрежеста ткаенина се лади и витка додека забрзувате низ вежбите за агилност, додека потпирачот за средината на стапалото и петицата ве поддржува за вашите најтешки сетови во теретана. Обезбедувајќи непречено движење, реагирајќи, пената Nike React создава лесна и еластична основа за удобност. Широката потпетица создава цврста основа за подигнување, додека гумената шарка во областите со големо абење обезбедува издржлива влечна сила. Жлебовите на ѓонот овозможуваат природно свиткување на предното стапало. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Nike React пена FlyEase технологија Гума во области со можно триење Жлебови на ѓонот.
Подетално

Нашиот омилен модел на патики за вежбање, машките патики за вежбање Nike Metcon 8 FlyEase се потпираат на полесен горен дел кој дише повеќе од претходното издание за да ги надополни нашите стандарди за издржливост и удобност. Така можете да лебдите низ кардио, да станете посилни во тренинзите со тегови и да доминирате со тренинзите. Изградена со технологијата FlyEase, оваа верзија има потпетица што се склопува, која ви овозможува да се лизгате без раце, а потоа се повлекува за да го зацврстите стапалото. Комбинацијата на флексибилност и стабилност ви помага да го извлечете максимумот од вежбањето. Освежената мрежеста ткаенина се лади и витка додека забрзувате низ вежбите за агилност, додека потпирачот за средината на стапалото и петицата ве поддржува за вашите најтешки сетови во теретана. Обезбедувајќи непречено движење, реагирајќи, пената Nike React создава лесна и еластична основа за удобност. Широката потпетица создава цврста основа за подигнување, додека гумената шарка во областите со големо абење обезбедува издржлива влечна сила. Жлебовите на ѓонот овозможуваат природно свиткување на предното стапало.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Nike React пена
 • FlyEase технологија
 • Гума во области со можно триење
 • Жлебови на ѓонот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8
  8.5
  9
  9.5
  11
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 580456-061
  5.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC8466-606
  4.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.690 ДЕН
  Помош