Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
NIKE Court Zoom Lite 3
Машки патики
Код на производ:
(DV3263-001)
NIKE

NIKE Court Zoom Lite 3

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
На прв поглед, машките тениски патики NikeCourt Zoom Lite 3 изгледаат како класични тениски патики. Меѓутоа, кога подобро ќе погледнете, ќе видите дека овие патики се сè само не традиционални. Со флексибилна единица Zoom Air во предниот дел, цврст ѓон и неверојатно удобен, вграден отвор за патики , тие ги даваат перформансите што ви се потребни за да одиграте најдобро. Мазниот кожен горен дел е флексибилен и издржлив, а материјалот што дише во пределот на прстите обезбедува одличен проток на воздух. Ѓонот со шема од шевронен нуди издржливост и одлично држење на терените од глина. Спецификација: Машки тениски патики Плиток профил Врвки Кожен горен дел Zoom Air единица за воздух во предниот дел Ѓон со дезен од шевронен.
Подетално

На прв поглед, машките тениски патики NikeCourt Zoom Lite 3 изгледаат како класични тениски патики. Меѓутоа, кога подобро ќе погледнете, ќе видите дека овие патики се сè само не традиционални. Со флексибилна единица Zoom Air во предниот дел, цврст ѓон и неверојатно удобен, вграден отвор за патики , тие ги даваат перформансите што ви се потребни за да одиграте најдобро. Мазниот кожен горен дел е флексибилен и издржлив, а материјалот што дише во пределот на прстите обезбедува одличен проток на воздух. Ѓонот со шема од шевронен нуди издржливост и одлично држење на терените од глина.
Спецификација:

 • Машки тениски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Zoom Air единица за воздух во предниот дел
 • Ѓон со дезен од шевронен

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  11
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош