Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Thermo-Flash-Heat-Flux
SKECHERS Thermo-Flash-Heat-Flux
SKECHERS Thermo-Flash-Heat-Flux
SKECHERS Thermo-Flash-Heat-Flux
SKECHERS Thermo-Flash-Heat-Flux
SKECHERS Thermo-Flash-Heat-Flux
SKECHERS Thermo-Flash-Heat-Flux
SKECHERS Thermo-Flash-Heat-Flux
Детски патики
Код на производ:
(400103L-BBLM)
SKECHERS

SKECHERS Thermo-Flash-Heat-Flux

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS THERMO-FLASH-HEAT-FLUX се детски патики за мали момчиња. Детските патики SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Лесниот и мрежест горен дел што дише обезбедува зголемена вентилација и ги одржува малите стапала суви и свежи. Еластичните врвки и велкрото овозможуваат лесно персонализирање, а има и јазиче на потпетица за лесно облекување и соблекување на овие патики. Мекиот среден ѓон обезбедува одлично амортизирање и обезбедува исклучителна пријатност и удобност. Издржливиот ѓон со интересни детали обезбедува одлично држење и дава сигурност и стабилност на чекорите на вашето момче. Спецификација: Детски патики за малечки момчиња Горен дел: мрежа што дише Еластични врвки Лого на SKECHERS Велкро Јазиче за пета Гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS THERMO-FLASH-HEAT-FLUX се детски патики за мали момчиња. Детските патики SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Лесниот и мрежест горен дел што дише обезбедува зголемена вентилација и ги одржува малите стапала суви и свежи. Еластичните врвки и велкрото овозможуваат лесно персонализирање, а има и јазиче на потпетица за лесно облекување и соблекување на овие патики. Мекиот среден ѓон обезбедува одлично амортизирање и обезбедува исклучителна пријатност и удобност. Издржливиот ѓон со интересни детали обезбедува одлично држење и дава сигурност и стабилност на чекорите на вашето момче.
Спецификација:

 • Детски патики за малечки момчиња
 • Горен дел: мрежа што дише
 • Еластични врвки
 • Лого на SKECHERS
 • Велкро
 • Јазиче за пета
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  27 27
  28 28
  29 29
  30
  31
  32
  33
  34
  35
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош