Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Tiempo Legend 9 Club IC
NIKE Tiempo Legend 9 Club IC
NIKE Tiempo Legend 9 Club IC
NIKE Tiempo Legend 9 Club IC
NIKE Tiempo Legend 9 Club IC
NIKE Tiempo Legend 9 Club IC
NIKE Tiempo Legend 9 Club IC
NIKE Tiempo Legend 9 Club IC
NIKE Tiempo Legend 9 Club IC
NIKE Tiempo Legend 9 Club IC
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(DA1332-146)
NIKE

NIKE Tiempo Legend 9 Club IC

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5Y 3.5Y
 • 4Y 4Y
 • 4.5Y 4.5Y
 • 5Y 5Y
 • 5.5Y 5.5Y
 • 6Y 6Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските унисекс патики за мал фудбал во затворен простор Nike Tiempo Legend 9 Club IC за тинејџери се повторно замислени за брза игра. Горниот дел има подигнати делови во зоната на удар за прецизен дриблинг, додавање и шутирање. Мрежестата потпетица и јазикот помагаат да бидете ладни во текот на играта. Горниот дел од ултра-меката синтетичка кожа е издржлив и ви помага точно да ги одредите вашите снимки. Надворешниот ѓон од гума е дизајниран за влечење во повеќе насоки. Спецификација: За игра во затворен простор Плиток профил Врвки Горен дел од мека синтетичка кожа Гумен ѓон кој не остава траги.
Подетално

Детските унисекс патики за мал фудбал во затворен простор Nike Tiempo Legend 9 Club IC за тинејџери се повторно замислени за брза игра. Горниот дел има подигнати делови во зоната на удар за прецизен дриблинг, додавање и шутирање. Мрежестата потпетица и јазикот помагаат да бидете ладни во текот на играта. Горниот дел од ултра-меката синтетичка кожа е издржлив и ви помага точно да ги одредите вашите снимки. Надворешниот ѓон од гума е дизајниран за влечење во повеќе насоки.
Спецификација:

 • За игра во затворен простор
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од мека синтетичка кожа
 • Гумен ѓон кој не остава траги

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5Y
  4Y
  4.5Y
  5Y
  5.5Y
  6Y
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош