Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
Детски патики
Код на производ:
(DD1095-600)
NIKE

NIKE Revolution 6

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 13C
 • 1Y 1Y
 • 1.5Y 1.5Y
 • 2Y 2Y
 • 2.5Y 2.5Y
 • 3Y 3Y
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 12.5
 • 13.5 13.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските унисекс патики за животен стил Nike Revolution 6 се приказна за сестраност за малите спортисти, за секојдневната игра и сите облеки. Со лесни врвки, децата можат да се чувствуваат удобно и безбедно кога ги носат. Меката пена под стапалото создава чувство на кадифен при секој чекор. Гумениот ѓон нуди издржливост, додека дополнителниот кожен слој во пределот на прстите обезбедува засилување. Лесни, прозрачни и направени од најмалку 20% рециклиран материјал - не можете да погрешите со нив. Спецификација: Плиток профил Еластични врвки и велкро Горен дел кој дише Дополнителен слој на кожа во пределот на прстите Гумен ѓон.
Подетално

Детските унисекс патики за животен стил Nike Revolution 6 се приказна за сестраност за малите спортисти, за секојдневната игра и сите облеки. Со лесни врвки, децата можат да се чувствуваат удобно и безбедно кога ги носат. Меката пена под стапалото создава чувство на кадифен при секој чекор. Гумениот ѓон нуди издржливост, додека дополнителниот кожен слој во пределот на прстите обезбедува засилување. Лесни, прозрачни и направени од најмалку 20% рециклиран материјал - не можете да погрешите со нив.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Еластични врвки и велкро
 • Горен дел кој дише
 • Дополнителен слој на кожа во пределот на прстите
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C
  1Y
  1.5Y
  2Y
  2.5Y
  3Y
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5
  13.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош