Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS TWISTY BRIGHTS-MYSTI
SKECHERS TWISTY BRIGHTS-MYSTI
SKECHERS TWISTY BRIGHTS-MYSTI
SKECHERS TWISTY BRIGHTS-MYSTI
SKECHERS TWISTY BRIGHTS-MYSTI
SKECHERS TWISTY BRIGHTS-MYSTI
SKECHERS TWISTY BRIGHTS-MYSTI
SKECHERS TWISTY BRIGHTS-MYSTI
Детски патики
Код на производ:
(302321L-NVMT)
SKECHERS

SKECHERS TWISTY BRIGHTS-MYSTI

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 27 27
  • 28 28
  • 29 29
  • 30 30
  • 31 31
  • 32 32
  • 33 33
  • 34 34
  • 35 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
27 27
28 28
29 29
30
31
32
33
34
35
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош