Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
Детски патики
Код на производ:
(DD1094-600)
NIKE

NIKE Revolution 6

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските унисекс патики Nike Revolution 6 за бебиња и мали деца се приказна за сестраност за малите спортисти, за секојдневната игра и сите облеки. Лесниот текстил обезбедува дишење, така што малите стапала можат да останат свежи. Еластичните врвки и велкрото го олеснуваат ставањето и вадењето. Меката пена под стапалото создава чувство на кадифен при секој чекор. Гумениот ѓон нуди издржливост, додека дополнителниот кожен слој во пределот на прстите обезбедува засилување. Лесни, прозрачни и направени од најмалку 20% рециклиран материјал - не можете да погрешите со нив. Спецификација: Плиток профил Еластични врвки и велкро Горен дел кој дише Дополнителен слој на кожа во пределот на прстите Гумен ѓон.
Подетално

Детските унисекс патики Nike Revolution 6 за бебиња и мали деца се приказна за сестраност за малите спортисти, за секојдневната игра и сите облеки. Лесниот текстил обезбедува дишење, така што малите стапала можат да останат свежи. Еластичните врвки и велкрото го олеснуваат ставањето и вадењето. Меката пена под стапалото создава чувство на кадифен при секој чекор. Гумениот ѓон нуди издржливост, додека дополнителниот кожен слој во пределот на прстите обезбедува засилување. Лесни, прозрачни и направени од најмалку 20% рециклиран материјал - не можете да погрешите со нив.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Еластични врвки и велкро
 • Горен дел кој дише
 • Дополнителен слој на кожа во пределот на прстите
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 23.5 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош