Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
Машки патики
Код на производ:
(DB2839-002)
NIKE

NIKE Air Max Excee

Претходна цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспирирани од моделот Air Max 90, машките патики Nike Air Max Excee со својот дизајн ја слават модата на деведесеттите. Издолжените линии и искривените пропорции на врвот носат нова модерна нота. Единицата Air Max со мека пена во средниот ѓон обезбедува совршена удобност и леснотија на движење. Ѓонот има гумени детали, додавајќи влечна сила и издржливост. Зашиените кожни слоеви обезбедуваат стил на наследство. Секојдневната удобност и атрактивниот изглед на овие патики ќе ги направат омилени. Спецификација: Плиток профил Врвки Горниот дел изработен од мешавина на материјали Единица Air Max во ѓонот Флексибилен гумен ѓон.
Подетално

Инспирирани од моделот Air Max 90, машките патики Nike Air Max Excee со својот дизајн ја слават модата на деведесеттите. Издолжените линии и искривените пропорции на врвот носат нова модерна нота. Единицата Air Max со мека пена во средниот ѓон обезбедува совршена удобност и леснотија на движење. Ѓонот има гумени детали, додавајќи влечна сила и издржливост. Зашиените кожни слоеви обезбедуваат стил на наследство. Секојдневната удобност и атрактивниот изглед на овие патики ќе ги направат омилени.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горниот дел изработен од мешавина на материјали
 • Единица Air Max во ѓонот
 • Флексибилен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  10.5
  11
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош