Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR GS CURRY 9 STREET
UNDER ARMOUR GS CURRY 9 STREET
UNDER ARMOUR GS CURRY 9 STREET
UNDER ARMOUR GS CURRY 9 STREET
UNDER ARMOUR GS CURRY 9 STREET
UNDER ARMOUR GS CURRY 9 STREET
UNDER ARMOUR GS CURRY 9 STREET
UNDER ARMOUR GS CURRY 9 STREET
Код на производ:
(3024249-404)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR GS CURRY 9 STREET

Претходна цена
10.990 ДЕН
Моментална цена
10.990 ДЕН
Цена со попуст
6.594 ДЕН
Заштеда: 4.396 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4.5 4.5
  • 5.5 5.5
  • 6 6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4.5
5.5
6
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош