Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
Женски патики
Код на производ:
(DR2395-600)
NIKE

NIKE Air Max Dawn

Претходна цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Цена со попуст
5.943 ДЕН
Заштеда: 2.547 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 7.5
 • 8.5 8.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со полна брзина до совршен изглед во Nike Air Max Dawn женските патики. Духот на трим патеката е пренесен со ретро дизајн. Моделот е направен од најмалку 20% рециклиран материјал. Горниот дел од мекиот синтетички велур е елемент задржан од оригиналниот модел за да се зачува традицијата на изработка. Модерните дизајнерски линии на средниот ѓон и петицата го истакнуваат вашиот беспрекорен стил. Nike се грижи за удобноста - единица за воздух со низок профил со ретро прозорци во форма на капсула и средниот ѓон од пена за амортизирање создаваат изглед достоен на авторските права. Уникатната естетика на ѓонот има влечни својства, така што вашето движење е потполно безбедно, а вие сами го избирате патот. Спецификација: Женски патики - lifestyle Врвки Плиток профил Воздушна единица Состав на горниште: синтетика Среден ѓон од пена .
Подетално

Со полна брзина до совршен изглед во Nike Air Max Dawn женските патики. Духот на трим патеката е пренесен со ретро дизајн. Моделот е направен од најмалку 20% рециклиран материјал. Горниот дел од мекиот синтетички велур е елемент задржан од оригиналниот модел за да се зачува традицијата на изработка. Модерните дизајнерски линии на средниот ѓон и петицата го истакнуваат вашиот беспрекорен стил. Nike се грижи за удобноста - единица за воздух со низок профил со ретро прозорци во форма на капсула и средниот ѓон од пена за амортизирање создаваат изглед достоен на авторските права. Уникатната естетика на ѓонот има влечни својства, така што вашето движење е потполно безбедно, а вие сами го избирате патот.
Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Воздушна единица
 • Состав на горниште: синтетика
 • Среден ѓон од пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош