Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NIKE AIR PRESTO SC
NIKE NIKE AIR PRESTO SC
NIKE NIKE AIR PRESTO SC
NIKE NIKE AIR PRESTO SC
NIKE NIKE AIR PRESTO SC
NIKE NIKE AIR PRESTO SC
NIKE NIKE AIR PRESTO SC
NIKE NIKE AIR PRESTO SC
NIKE NIKE AIR PRESTO SC
NIKE NIKE AIR PRESTO SC
Машки патики
Код на производ:
(DX8963-001)
NIKE

NIKE NIKE AIR PRESTO SC

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Цена со попуст
6.223 ДЕН
Заштеда: 2.667 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 8
  • 9 9
  • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
8
9
11
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош