Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

KRONOS NINNA
KRONOS NINNA
KRONOS NINNA
KRONOS NINNA
KRONOS NINNA
KRONOS NINNA
KRONOS NINNA
KRONOS NINNA
KRONOS NINNA
KRONOS NINNA
Женски патики
Код на производ:
(KRF223F105-10)
KRONOS

KRONOS NINNA

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
1.645 ДЕН
Заштеда: 1.645 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
41
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики KRF221F150-01
1.495 ДЕН
Заштеда 50%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики KRF221F150-10
1.196 ДЕН
Заштеда 60%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF213F104-10
1.076 ДЕН
Заштеда 60%
2.690 ДЕН
Помош