Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
Детски патики
Код на производ:
(DH9393-002)
NIKE

NIKE Air Max INTRLK Lite

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5Y 3.5Y
 • 4Y 4Y
 • 4.5Y 4.5Y
 • 5Y 5Y
 • 5.5Y 5.5Y
 • 6Y 6Y
 • 6.5Y 6.5Y
 • 7Y 7Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max INTRLK Lite се детски патики lifestyle за големи деца, иконски дизајн со модерен пресврт. Омилениот дизајн и докажаниот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овие детски патики. Комбинацијата на текстил и синтетичка кожа нежно ги обвива детските стапала и, покрај издржливоста, обезбедува и дишливост и убаво чувство на свежина. Редизајнираната единица Max Air дава чувство на меко перниче под нозете и обезбедува добро и лесно амортизирање. Зашиените линии го истакнуваат футуристичкиот дизајн на овие Nike патики. Тие се класични врвки со јазиче за јазикот и петицата, што го олеснува облекувањето и соблекувањето на овие патики. Гумениот ѓон одлично се вклопува и дава сигурност на детските чекори. Спецификација: Детски lifestyle патики за големи деца Горен дел од текстил и синтетичка кожа Класично врвкање Јазик и јазиче за пети Редизајнирана единица Max Air Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Max INTRLK Lite се детски патики lifestyle за големи деца, иконски дизајн со модерен пресврт. Омилениот дизајн и докажаниот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овие детски патики. Комбинацијата на текстил и синтетичка кожа нежно ги обвива детските стапала и, покрај издржливоста, обезбедува и дишливост и убаво чувство на свежина. Редизајнираната единица Max Air дава чувство на меко перниче под нозете и обезбедува добро и лесно амортизирање. Зашиените линии го истакнуваат футуристичкиот дизајн на овие Nike патики. Тие се класични врвки со јазиче за јазикот и петицата, што го олеснува облекувањето и соблекувањето на овие патики. Гумениот ѓон одлично се вклопува и дава сигурност на детските чекори.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за големи деца
 • Горен дел од текстил и синтетичка кожа
 • Класично врвкање
 • Јазик и јазиче за пети
 • Редизајнирана единица Max Air
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5Y
  4Y
  4.5Y
  5Y
  5.5Y
  6Y
  6.5Y
  7Y
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош