Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Pre-Day
NIKE Air Max Pre-Day
NIKE Air Max Pre-Day
NIKE Air Max Pre-Day
NIKE Air Max Pre-Day
NIKE Air Max Pre-Day
NIKE Air Max Pre-Day
NIKE Air Max Pre-Day
NIKE Air Max Pre-Day
NIKE Air Max Pre-Day
Женски патики
Код на производ:
(DC4025-001)
NIKE

NIKE Air Max Pre-Day

Претходна цена
9.890 ДЕН
Моментална цена
9.890 ДЕН
Цена со попуст
6.923 ДЕН
Заштеда: 2.967 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 7.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Воведувајќи го класичниот изглед на култниот модел Nike Running во новата империја, Nike Air Max Pre-Day женските патики за трчање ви носат брз изглед подготвен за денешницата. Оддавајќи му почит на минатото со дизајн кој има најмалку 20% рециклирани материјали, овие патики ја одржуваат убавината на ретро атлетиката. На овој модел, Air единицата е обликувана и прикажана на сосема свеж начин. Ви овозможува неверојатна удобност, додека софистицираниот waffle ѓон ви обезбедува издржливост и влечна сила. Горниот дел има голем ретро Swoosh знак, кој е направен од мешавина на материјали. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Воведувајќи го класичниот изглед на култниот модел Nike Running во новата империја, Nike Air Max Pre-Day женските патики за трчање ви носат брз изглед подготвен за денешницата. Оддавајќи му почит на минатото со дизајн кој има најмалку 20% рециклирани материјали, овие патики ја одржуваат убавината на ретро атлетиката. На овој модел, Air единицата е обликувана и прикажана на сосема свеж начин. Ви овозможува неверојатна удобност, додека софистицираниот waffle ѓон ви обезбедува издржливост и влечна сила. Горниот дел има голем ретро Swoosh знак, кој е направен од мешавина на материјали.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6
  6.5
  7
  7.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош