Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Ua Charged Vantage Running Shoes
UNDER ARMOUR Ua Charged Vantage Running Shoes
UNDER ARMOUR Ua Charged Vantage Running Shoes
UNDER ARMOUR Ua Charged Vantage Running Shoes
UNDER ARMOUR Ua Charged Vantage Running Shoes
UNDER ARMOUR Ua Charged Vantage Running Shoes
UNDER ARMOUR Ua Charged Vantage Running Shoes
UNDER ARMOUR Ua Charged Vantage Running Shoes
UNDER ARMOUR Ua Charged Vantage Running Shoes
UNDER ARMOUR Ua Charged Vantage Running Shoes
Женски патики за трчање
Код на производ:
(3023565-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Ua Charged Vantage Running Shoes

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
2.874 ДЕН
Заштеда: 1.916 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7.5 7.5
 • 8 8
 • 8.5 8.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Charged Vantage се женски патики за трчање. Бркање резултат? Елегантниот дизајн, средниот ѓон Charged Cushioning® што ги апсорбира ударите, длабоките флексибилни жлебови и горниот дел од мека растеглива мрежа ви ја даваат целата предност што ви е потребна за да го постигнете тоа. Лесниот, мрежест горен дел што дише со обликуван синтетички панел на средината на стапалото обезбедува издржливост и поддршка. Отстранливата влошка ви дава моментална удобност и амортизирање. Средниот ѓон Charged Cushioning® користи компресирана, обликувана пена за да ви обезбеди врвно амортизирање и издржливост. Гумата на ѓонот ги покрива зоните со висока чувствителност за поголема издржливост и помала тежина. Анатомски поставените длабоки жлебови носат голема флексибилност на клучните точки. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Лесен, мрежест горен дел што дише Наполнет Cushioning® среден ѓон за амортизирање Гума во високо чувствителните области на ѓонот за да се постигне помала тежина на патиките и поголема издржливост.
Подетално

Under Armour Charged Vantage се женски патики за трчање. Бркање резултат? Елегантниот дизајн, средниот ѓон Charged Cushioning® што ги апсорбира ударите, длабоките флексибилни жлебови и горниот дел од мека растеглива мрежа ви ја даваат целата предност што ви е потребна за да го постигнете тоа. Лесниот, мрежест горен дел што дише со обликуван синтетички панел на средината на стапалото обезбедува издржливост и поддршка. Отстранливата влошка ви дава моментална удобност и амортизирање. Средниот ѓон Charged Cushioning® користи компресирана, обликувана пена за да ви обезбеди врвно амортизирање и издржливост. Гумата на ѓонот ги покрива зоните со висока чувствителност за поголема издржливост и помала тежина. Анатомски поставените длабоки жлебови носат голема флексибилност на клучните точки.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лесен, мрежест горен дел што дише
 • Наполнет Cushioning® среден ѓон за амортизирање
 • Гума во високо чувствителните области на ѓонот за да се постигне помала тежина на патиките и поголема издржливост

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош