Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SERGIO TACCHINI JETT 2.0
SERGIO TACCHINI JETT 2.0
SERGIO TACCHINI JETT 2.0
SERGIO TACCHINI JETT 2.0
SERGIO TACCHINI JETT 2.0
SERGIO TACCHINI JETT 2.0
SERGIO TACCHINI JETT 2.0
SERGIO TACCHINI JETT 2.0
SERGIO TACCHINI JETT 2.0
SERGIO TACCHINI JETT 2.0
Машки патики
Код на производ:
(STM225705-01)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI JETT 2.0

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Цена со попуст
2.495 ДЕН
Заштеда: 2.495 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41
  • 42 42
  • 43 43
  • 44 44
  • 45 45
  • 46 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд SERGIO TACCHINI
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
41
42
43
44
45
46
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош