Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX 90
NIKE AIR MAX 90
NIKE AIR MAX 90
NIKE AIR MAX 90
NIKE AIR MAX 90
NIKE AIR MAX 90
NIKE AIR MAX 90
NIKE AIR MAX 90
Детски патики
Код на производ:
(DO6489-001)
NIKE

NIKE AIR MAX 90

Претходна цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Цена со попуст
5.733 ДЕН
Заштеда: 2.457 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4Y 4Y
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
  • 6Y 6Y
  • 7Y 7Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4Y
4.5Y 36.5 23.5
5.5Y 38 24
6Y
7Y
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош