Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tensaur Sport 2.0
adidas Tensaur Sport 2.0
adidas Tensaur Sport 2.0
adidas Tensaur Sport 2.0
adidas Tensaur Sport 2.0
adidas Tensaur Sport 2.0
adidas Tensaur Sport 2.0
adidas Tensaur Sport 2.0
adidas Tensaur Sport 2.0
adidas Tensaur Sport 2.0
Детски патики
Код на производ:
(H06308)
adidas

adidas Tensaur Sport 2.0

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 11-K
 • 12-K 12-K
 • 13-K 13-K
 • 1 1
 • 2 2
 • 2- 2-
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Вртење, скокање, одење или спринт, децата постојано ги тестираат детските унисекс патики adidas Tensaur Sport 2.0. Овие класични патики имаат разновиден дизајн кој оди со речиси сè. Гумениот ѓон е мазен за трчање и не остава траги на подот. Значи, тие се добри и за деца и за училиште. Велкро ремените овозможуваат да ги ставите додека сте во движење. Горниот дел од овие патики има најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Велкро Горен дел од синтетичка кожа Текстилен ентериер Гумен ѓон.
Подетално

Вртење, скокање, одење или спринт, децата постојано ги тестираат детските унисекс патики adidas Tensaur Sport 2.0. Овие класични патики имаат разновиден дизајн кој оди со речиси сè. Гумениот ѓон е мазен за трчање и не остава траги на подот. Значи, тие се добри и за деца и за училиште. Велкро ремените овозможуваат да ги ставите додека сте во движење. Горниот дел од овие патики има најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Текстилен ентериер
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  11K 29 17.4
  11-K
  12-K
  13-K
  1
  2
  2-
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош