Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Hovr™ Flux Movment
UNDER ARMOUR Hovr™ Flux Movment
UNDER ARMOUR Hovr™ Flux Movment
UNDER ARMOUR Hovr™ Flux Movment
UNDER ARMOUR Hovr™ Flux Movment
UNDER ARMOUR Hovr™ Flux Movment
UNDER ARMOUR Hovr™ Flux Movment
UNDER ARMOUR Hovr™ Flux Movment
UNDER ARMOUR Hovr™ Flux Movment
UNDER ARMOUR Hovr™ Flux Movment
Женски патики
Код на производ:
(3025355-101)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Hovr™ Flux Movment

Претходна цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
7.790 ДЕН
Цена со попуст
4.674 ДЕН
Заштеда: 3.116 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 6
 • 8 8
 • 8.5 8.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики Under Armor HOVR™ Flux MOVMENT Sportstyle се исклучително лесни и совршено удобни. Вградивме „тон“ удобно амортизирање во овие патики за да можете да го поминете целиот ден на нозе без воопшто да забележите. Амортизацијата UA HOVR™ што апсорбира удари го амортизира шокот, враќа енергија и го придвижува вашето стапало напред. Нивниот горен дел е направен од лесна и прозрачна мрежа која е растеглива и силна каде што треба. Надворешното засилување на петицата обезбедува поддршка, додека гумениот ѓон ги покрива областите чувствителни на удари за дополнителна издржливост и помала тежина. Спецификација: Женски патики Плиток профил Врвки Мрежест горен дел UA HOVR™ амортизирање Зајакнување во пределот на петицата Гумен ѓон.
Подетално

Женските патики Under Armor HOVR™ Flux MOVMENT Sportstyle се исклучително лесни и совршено удобни. Вградивме „тон“ удобно амортизирање во овие патики за да можете да го поминете целиот ден на нозе без воопшто да забележите. Амортизацијата UA HOVR™ што апсорбира удари го амортизира шокот, враќа енергија и го придвижува вашето стапало напред. Нивниот горен дел е направен од лесна и прозрачна мрежа која е растеглива и силна каде што треба. Надворешното засилување на петицата обезбедува поддршка, додека гумениот ѓон ги покрива областите чувствителни на удари за дополнителна издржливост и помала тежина.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • UA HOVR™ амортизирање
 • Зајакнување во пределот на петицата
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6
  8
  8.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош