Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Renew In-Season 12
NIKE Renew In-Season 12
NIKE Renew In-Season 12
NIKE Renew In-Season 12
NIKE Renew In-Season 12
NIKE Renew In-Season 12
NIKE Renew In-Season 12
NIKE Renew In-Season 12
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(DD9301-003)
NIKE

NIKE Renew In-Season 12

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
4.232 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 7.5
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Renew In-Season 12 се женски патики за вежбање со мека пена која обезбедува удобно амортизирање и ја враќа енергијата што ви е потребна за вежбање со тегови, кардио и сите патеки помеѓу нив. Мрежестиот горен дел со лесни прекривки нуди оптимална дишливост и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Пената Nike Renew ви дава еластична удобност што овозможува непречено движење на лентата за трчање и непречено преминување од еден сет на вежби во друг. Ластичната лента во средишниот дел на стапалото создава пријатно чувство на поддршка. Ѓонот додава потпорен страничен лак кој помага да се задржи вашето стапало заклучено при брзи движења. Спецификација: Женски патики за тренинг Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Ластик во средишниот дел на стапалото Nike Renew пена во средниот ѓон.
Подетално

Nike Renew In-Season 12 се женски патики за вежбање со мека пена која обезбедува удобно амортизирање и ја враќа енергијата што ви е потребна за вежбање со тегови, кардио и сите патеки помеѓу нив. Мрежестиот горен дел со лесни прекривки нуди оптимална дишливост и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Пената Nike Renew ви дава еластична удобност што овозможува непречено движење на лентата за трчање и непречено преминување од еден сет на вежби во друг. Ластичната лента во средишниот дел на стапалото создава пријатно чувство на поддршка. Ѓонот додава потпорен страничен лак кој помага да се задржи вашето стапало заклучено при брзи движења.
Спецификација:

 • Женски патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Ластик во средишниот дел на стапалото
 • Nike Renew пена во средниот ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 881595-100
  2.345 ДЕН
  Заштеда 50%
  4.690 ДЕН
  Помош