Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Waffle Debut Premium
NIKE Waffle Debut Premium
NIKE Waffle Debut Premium
NIKE Waffle Debut Premium
NIKE Waffle Debut Premium
NIKE Waffle Debut Premium
NIKE Waffle Debut Premium
NIKE Waffle Debut Premium
Машки патики
Код на производ:
(DV0813-001)
NIKE

NIKE Waffle Debut Premium

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките lifestyle патики Nike Waffle Debut Premium се модернизирани модели на ретро стил. Материјалите што ја повторуваат ерата добиваат врвен изглед со велур и карирани детали. Подигнатиот среден ѓон од пена ви дава издигнат изглед и целодневна удобност. Swoosh што достигнува сè до петицата формира јазиче за влечење, додавајќи естетска привлечност на функционалноста на обувките. И како надополнување на се, го задржавме класичниот - испробаниот, вистински и доверлив ѓон од „ waffle “. Спецификација: Плиток профил Врвки Горен дел од велур Среден ѓон од пена Гумен ѓон „ waffle “.
Подетално

Машките lifestyle патики Nike Waffle Debut Premium се модернизирани модели на ретро стил. Материјалите што ја повторуваат ерата добиваат врвен изглед со велур и карирани детали. Подигнатиот среден ѓон од пена ви дава издигнат изглед и целодневна удобност. Swoosh што достигнува сè до петицата формира јазиче за влечење, додавајќи естетска привлечност на функционалноста на обувките. И како надополнување на се, го задржавме класичниот - испробаниот, вистински и доверлив ѓон од „ waffle “.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од велур
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон „ waffle “

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  10.5
  11
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош