Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Blazer Low ‘77 Jumbo
NIKE Blazer Low ‘77 Jumbo
NIKE Blazer Low ‘77 Jumbo
NIKE Blazer Low ‘77 Jumbo
NIKE Blazer Low ‘77 Jumbo
NIKE Blazer Low ‘77 Jumbo
NIKE Blazer Low ‘77 Jumbo
NIKE Blazer Low ‘77 Jumbo
NIKE Blazer Low ‘77 Jumbo
NIKE Blazer Low ‘77 Jumbo
Женски патики
Код на производ:
(DQ1470-105)
NIKE

NIKE Blazer Low ‘77 Jumbo

Претходна цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Цена со попуст
4.963 ДЕН
Заштеда: 2.127 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7.5 7.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Blazer Low ‘77 Jumbo женските патики за секој ден се наменети за сите дами кои сакаат да бидат ѕвезди на уличната мода. Редизајнираниот модел на Nike кошаркарските патики носи нов, оригинален изглед и станува дел од урбаната мода. Пренагласените широки шевови и големите врвки даваат впечатлива, модерна нода каде ѝ да се појавите. Комбинацијата на велур и мазна кожа сведочи за квалитетот на изработка и долготрајноста на моделот. Малку подигнатиот ѓон го подига секој класичен изглед на повисоко ниво. Во прилог на тоа колку ги сакате деталите и брендот Nike, предимензионираното лого зборува говори во ваше име.Спецификација: Женски патики за секој ден Подигнат ѓон Големи врвки Предимензионирано Nike лого Состав: кожа, гума.
Подетално

Nike Blazer Low ‘77 Jumbo женските патики за секој ден се наменети за сите дами кои сакаат да бидат ѕвезди на уличната мода. Редизајнираниот модел на Nike кошаркарските патики носи нов, оригинален изглед и станува дел од урбаната мода. Пренагласените широки шевови и големите врвки даваат впечатлива, модерна нода каде ѝ да се појавите. Комбинацијата на велур и мазна кожа сведочи за квалитетот на изработка и долготрајноста на моделот. Малку подигнатиот ѓон го подига секој класичен изглед на повисоко ниво. Во прилог на тоа колку ги сакате деталите и брендот Nike, предимензионираното лого зборува говори во ваше име.
Спецификација:

 • Женски патики за секој ден
 • Подигнат ѓон
 • Големи врвки
 • Предимензионирано Nike лого
 • Состав: кожа, гума

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6
  6.5
  7.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош